Ad Area Ad Area
Ad Area

नेपालमा ४७ संक्रमित थपिए, ६२ जना डिस्चार्ज

Blog Post Ad Blog Post Ad

दाङ, २२ फागुन । नेपालमा ४७ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन्। यो सँगै कुल संक्रमितको संख्या २ लाख ७४ हजार ६ सय ५५ जना पुगेको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ। जसमध्ये ८ सय १७ जना सक्रिय संक्रमित छन्।

Blog Post Ad Blog Post Ad

गत २४ घण्टामा ३ हजार ५ सय ३५ जनाको पिसिआर परीक्षण गर्दा ४७ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ। यो सँगै नेपालमा पिसिआर परीक्षण हुनेको संख्या २१ लाख ८८ हजार ७ सय २५ पुगेको छ।

Blog Post Ad Blog Post Ad

गत २४ घण्टामा कुनै पनि कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छैन। हाल ५५ जना क्वारेन्टाइनमा छन्। गत २४ घण्टामा ६२ जना उपचारपछि डिस्चार्ज भएका छन्। यो सँगै नेपालमा निको हुनेको संख्या २ लाख ७० हजार ८ सय २८ पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ।

Blog Post Ad
Blog Post Ad Blog Post Ad
Blog Post Ad Blog Post Ad

Ad Area