प्रियासनको पहिलो म्युजिक भिडीयो ‘म गीतहरुमा डुबेर’ सार्वजनिक

काठमाडौं । साहित्यकार एवं पत्रकार सविन प्रियासनले निकाल्न लागेको प्रियासन एल्बमको पहिलो गित सार्बजनिक भएको छ। चर्चित युवा गायक कृष्ण काफ्लेको स्वरमा रहेको ‘म गीतहरुमा डुबेर, तिमीलाई सम्झेको हुन्छु’ बोलको गीत ल्याएर प्रियासन गित सगितको बजारमा आएका छन।

Buddha International Hospital

Advertise with us

केहि समयमा नै एल्बम निकाल्ने तयारी गरेका प्रियासनलाई सगितमा पुरुषोत्तम न्यौपानेले साथ दिएका छन। उनको पहिलो गितको एरेन्ज गोपाल रसाइलीले गरेका छन। उक्त गित सैघाली खबरको युटुब च्यानल बाट पहिलो पटक सार्बजनिक गरीएको छ।

आधुनिक पप गीतकारुपमा बजारमा ल्याइएको उक्त गीत खिचापोखरीस्थित तास स्टूडियोमा रेकर्ड गरिएको हो । चारमिनेट ४५ सकेन्डको उक्त गीतमा शव्द, सँगीत, लय ,भिडीयो, स्वर सबै राम्रो भएकाले श्रोताहरुको मन जित्ने विश्वास प्रियासनले लिएका छन् ।

प्रियासनले विशेषगरी उपन्यासहरु लेख्ने र पत्रकारिता गर्ने भएपनि पछिल्लो समयमा गीत समेत लेख्न थालेका छन् । नेपाल पत्रकार महासंघ दाङका अध्यक्ष समेत रहेका प्रियासनले छिटैनै अन्य गीतहरु पनि बजारमा ल्याउने बताए ।पहिलो म्युजिक भिडीयोको सबै छयाङकन सिन्धुलीमा गरीएको हो।

मोडल बेबो आर्चाय,जय देवकोटाले अभिनय गरेको म्युजिक भिडीयोको निर्देशन रोजल थापाले गरेका हुन। रेड क्यामेरा ,ड्रोन लगायत अत्याधुनिक उपकरणहरु प्रयोग गरेर भिडीयो निर्माण गरीएको सबिन प्रियासनले जानकारी दिए।