लखन थापा कप फुटबल सुरु, उद्घाटन खेलमा हापुर युथ क्लब बिजयी

Advertise with us

घोराही, २ फागुन । लखन दिवसका अबसरमा आजदेखि घोराहीमा सुरु भएको प्रथम सहिद लखन थापा मगर कप रनिङ फुटबल प्रतियोगिताको पहिलो खेलमा हापुर युथ क्लबले २—१ गोल अन्तरले बिजयी भएको छ । उद्घानटन खेलमा बबई मगर एकता क्लबलाई २—१ गोल अन्तरले युथ क्लबले बिजयी सुरुवात गरेको हो ।

Buddha International Hospital

Advertise with us

निकै प्रतिष्पर्धात्मक रहेको खेलको २४ औँ मिनेटमा हापुर युथ क्लबका ईश्वर रोकाले गोल गरेर अग्रता बनाएका थिए भने ३१ औँ मिनेटमा गेदलाल रोकाले गोल गरेर जितका लागि अग्रता गराएका थिए ।

यस्तै बबई मगर एकता क्लबका तर्फबाट दोस्रो हाफमा ३१ मिनेटमा किरण खत्रीले सान्त्वना गोल गरे पनि जित भने गराउन सकेनन् । प्रतियोगिताको दोस्रो दिन भोली बिहान ८ बजे तुलसीपुरको एसएसएफए र पद्मोदय र दिउसो २ बजे मेघा युबा क्लब पहेलो र संगठित युबा क्लबबीच हुने जनाइएको छ ।