क्यानसर पीडितलाई डेढ लाख आर्थिक सहयोग

Advertise with us

घोराही, २० जेठ, घोराही उपमहानगरपालिका वडा नं १९ सैघा बोल्दी निवासी क्यानसर पीडित भेषकली रागु मगरलाई स्थानिय युवाहरुले एक लाख ५० हजार बढी सहयोग गरेका छन् । उनीहरुले विभिन्न व्यक्तिबाट चन्दा उठाएर पीडित मगरलाई १ लाख ५६ हजार ३ सय ६२ रुपैया प्रदान गरेका छन् ।

Buddha International Hospital

घोराही उप महानगरपालिका वडा १८ निवासी ज्ञानबहादुर रायमाझीको पहलमा सङकलन गरिएको रकम सहयोग गरिएको हो । पीडितको आर्थिक अवस्था कमजोर भएको कारण उपचारमा सहयोग पु¥याउन सहयोग सङकलन गरिएको रायमाझीले जानकारी दिए । यस अभियानमा देश भित्र तथा रोजगारको लागि विदेश गएका नेपालीहरुबाट समेत सहयोग आएको उनको भनाइ रहेको छ ।

Advertise with us

सानो सहयोगले कसैलाई ठुला सहयोग मिल्छ भने किन नगर्ने भनेर यस प्रकारको अभियान सञ्चालन गरेको रायमाझीले बताए । उनले रागु मगरको आर्थिक अवस्था ज्यादै कमजोर भएकाले सवैमा सहयोग गर्न समेत आग्रह गरे । रागु मगर विगत ६ महिना देखि क्यान्सर रोगबाट पीडित छिन् । उनको हाल चितवन क्यानस अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

यसरी सहयोग गर्नेहरुमा चित्र वुढा, धनि वुढाले रोल्पाबाट २५ हजार ५ रुपैया, जुद्धवहादुर घर्तिले घोराही ६ हजार ५ रुपैया, वमबहादुर खडकाले ५ हजार ५ सय ५५ रुपैया, गोपाल खड्काले ६ हजार ३ सय ५४, चन्द्रवहादुर सुनारले ५ हजार १ सय १६ रुपैया, भोवा खत्रीले ५ हजार १ रुपैया, भेगवहादुर खडकाले ५ हजार ६ रुपैया लगायतकाले सहयोग गरेका थिए ।